Bmw X2 wynajem długoterminowy

BMW X2 to samochód niemieckiego koncernu motoryzacyjnego, działającego od roku 1916. Założycielami wielkiej marki są: Gustaw Otto oraz Karl Rapp. Każdy model tej marki posiada znane na całym świecie charakterystyczne logo BMW, które pozostało niezmienione do czasów obecnych. 

Model BMW X2 to auto osobowe typu crossover klasy kompaktowej, które produkowane jest od roku 2018, segmentu C. Jak się okazuje, jest to całkowicie nowy model tej marki samochodowej, który nie ma swojego poprzednika. Fabryczne oznaczenie tego modelu to F39. Auto jest nieco lifestyle’ową odmianą modelu BMW X1, ponieważ posiada podobną długość nadwozia i niemal identyczną deskę rozdzielczą. 

Jego koncepcyjnym pierwowzorem był prototyp o nazwie Concept X2, który zaprezentowany został w roku 2016. BMW X2 posiada podobne wymiary do modelu, z którym jest spokrewniony czyli z modelem X1. W ofercie znajduje się naprawdę szeroka paleta barw. Obecnie model ten dostępny jest w siedmiu seriach jako auto osobowe i sportowe, o najróżniejszych wariantach nadwozia, w pięciu seriach SUV-ów. Do tej listy dochodzi również minivan oraz dwa modele samochodów elektrycznych. 

Porównując model X2 na tle X4 oraz X6, producent nazywa go mianem coupe. Jest to jednak sprytny zabieg marketingowy, który ma zwrócić uwagę na nieco sportową sylwetkę oraz charakter samochodu. BMW X2 posiada dwie wersje wyposażenia, które mocno się od siebie różnią. Pierwsza wersja Advantage M Sport jest usportowiona i posiada obniżone zawieszenie, zaś M Sport X jest bardziej off-roadowa. 

bmw x2 przód x2 bok dach

   

rtert

Dane techniczne BMW X2

Norma Euro Euro 6, Euro 6d-TEMP
Liczba miejsc 5
Liczba drzwi 5
Moc 116 KM, 140 KM, 150 KM, 190 KM, 192 KM, 231 KM, 306 KM
Momen obrotowy 220 Nm, 280 Nm, 350 Nm, 400 Nm, 450 Nm
Pojemność skokowa silnika 1496 cm3, 1499 cm3, 1995 cm3, 1998 cm3
Rodzaj katalizatora Katalizator (3-drozny)+GPF, Katalizator (3-drożny), Katalizator (DPF)
Liczba cylindrów 3, 4
Liczba zaworów 4
Skrzynia biegów Automatyczna, Manualna
Napęd przedni, Stały napęd na 4 koła

Wynajem samochodu na długi termin daje możliwość użytkowania wysokiej klasy auta przy stałych miesięcznych opłatach, w których można znaleźć m.in. serwis czyli pakiet obejmujący wymiany np. filtrów, oleju czy klocków hamulcowych. Ponadto zapewnione zostają wszelkie naprawy, assistance w razie awarii czy szkody komunikacyjnej. W wyjątkowych sytuacjach można również skorzystać z możliwości samochodu zastępczego na czas naprawy oraz nabytych szkód komunikacyjnych. Wynajem długoterminowy to funkcjonalność oraz przyjemność, która dostępna jest nie tylko dla większych firm, lecz także dla klientów indywidualnych. 

Komentarze

Dodaj komentarz

Zobacz również

Bmw seria 3 wynajem długoterminowy
Bmw seria 5 wynajem długoterminowy