Design przeprojektowanego Bentleya Bentayga ujawniony przed premierą

Bentley przygotowuje się do premiery zmodernizowanego crossovera Bentayga. Zdjęcia nowości bez kamuflażu już wyciekły do sieci. Zdjęcia odświeżonego crossovera zamieścił na Instagramie użytkownik wilcoblok.

Zdjęcie: autocar.co.uk

Sądząc po zdjęciach, odświeżona Bentayga otrzyma nową optykę, inny grill i inny przedni zderzak. W kabinie pojawi się wirtualna deska rozdzielcza i nowy wyświetlacz systemu multimedialnego.

Specyfikacje nowych przedmiotów są utrzymywane w tajemnicy. Najprawdopodobniej odświeżony crossover zachowa gamę silników swojego poprzednika. Teraz Bentley Bentayga jest wyposażony w silnik W12 o mocy 608 KM. SUV rozpędza się ze startu stojącego do 100 km/h w 4,1 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 301 km/h. 4-litrowy silnik wysokoprężny rozwija moc 421 KM. Ten SUV jest w stanie przyspieszyć do 100 km/h w 4,8 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 270 km/h.

Wiadomości 10 stycznia 2020 r. Bentayga crossover nie jest już najpopularniejszym modelem Bentleya Jazdy próbne 30 grudnia 2019 r. Maksimum programu. Jazda próbna Bentleyem Bentayga Speed

Dla tego samochodu dostępny jest również nowy silnik benzynowy V8 o pojemności 4,0 litrów. Silnik ten jest alternatywą dla topowej jednostki W12 i potrójnie doładowanej, wysokoprężnej ósemki. Ośmiocylindrowy silnik twin-turbo rozwija moc 550 KM i moment obrotowy 770 Nm.

- Ja, specjalnie. Bentley Bentayga jazda próbna

- Crossover Bentley Bentayga pozostawiony w Europie bez silnika wysokoprężnego

Komentarze

Dodaj komentarz