Honda przeprojektowała nową generację crossovera Pilot

Honda przeprojektowała nową generację crossovera Pilot Honda zaprezentowała nową generację crossovera Pilot z opcjonalnym pakietem wyposażenia dodatkowego. Sprzedaż samochodu rozpocznie się latem 2015 roku. W Rosji nowość ma się pojawić jeszcze przed końcem tego roku.

Crossover Honda Pilot z opcjonalnym pakietem wyposażenia dodatkowego otrzymuje 20-calowe czarne felgi, chromowane klamki drzwi i podświetlane progi. Model ten wyposażony jest również w listwy poprzeczne, podświetlane progi drzwiowe i chromowaną kratę.Przypominamy, że trzecia generacja Hondy Pilot została zaprezentowana na targach motoryzacyjnych w Chicago. Nowość wykonana jest w tym samym stylu co Acura RDX. Samochód otrzymał większą powierzchnię szyb bocznych i bardziej opływowe nadwozie. Główne różnice w stosunku do poprzednika polegają na znacznie bogatszym wyposażeniu. Opcjonalnie SUV posiada trzeci rząd siedzeń, który w przeciwieństwie do konkurentów może pomieścić trzy dorosłe osoby.


Najdroższa wersja crossovera otrzyma opcje, których nigdy wcześniej nie było w Hondzie Pilot. Na przykład panoramiczny dach, wentylowane fotele przednie, podgrzewane fotele tylne i kierownica. Nowy SUV jest wyposażony w najnowszej generacji 3,5-litrowy silnik V6. Silnik jest połączony z sześcio- lub dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Prace nad nowością prowadzone były głównie przez amerykański oddział Hondy. Stany Zjednoczone są największym rynkiem zbytu japońskiej marki. Inżynierowie Hondy obiecują, że nowy Pilot będzie jednym z najbardziej ekonomicznych i zaawansowanych technologicznie samochodów w swojej klasie.

Zdjęcie: Honda

Komentarze

Dodaj komentarz