Volkswagen rozpoczyna w Rosji przyjmowanie zamówień na nowego vana Caddy

Volkswagen rozpoczął w Rosji przyjmowanie zamówień na furgon Caddy piątej generacji. Nowy pojazd można nabyć w wersji cargo z krótkim i długim rozstawem osi, a także w wersji osobowej. Ceny za samochód zaczynają się od 1 935 200 i 2 011 800 rubli, odpowiednio. Model będzie dostępny w salonach dealerskich jesienią tego roku.

Caddy 5 bazuje na modułowej platformie z poprzecznym układem silników (MQB). Furgon otrzymał nowy grill, reflektory LED (dostępne jako opcja) oraz wzmocnione zawieszenie. Współczynnik oporu aerodynamicznego wynosi 0,30.

Samochód wyposażony jest w silnik o pojemności 1,6 litra. Moc urządzenia wynosi 110 koni mechanicznych. Silnik współpracuje z sześciostopniową skrzynią biegów.

Wiadomości na 1 kwietnia Volkswagen podaje ceny Caddy nowej generacji dla Rosji Wiadomości 21 lutego 2020 r. Volkswagen zaprezentował Caddy nowej generacji

Po zmianie generacji, Caddy jest dłuższy i szerszy od swojego poprzednika. Jego prześwit wynosi 16 centymetrów. Podstawowa wersja wyposażona jest w elektryczne szyby, klimatyzację i multimedia z kolorowym wyświetlaczem.

Za dopłatą samochód może być wyposażony w cyfrową deskę rozdzielczą, reflektory LED i zaawansowane systemy wspomagania ruchu. Caddy jest wyposażony w kamerę cofania, relingi dachowe, listwy boczne, naklejki na progi boczne i sportowe pedały z gumowymi nakładkami.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz