Jeep prezentuje zmodernizowanego Compassa dla Europy

Jeep zaprezentował zmodernizowanego crossovera Compass przeznaczonego na rynek europejski. Samochód otrzymał nowe reflektory w technologii LED oraz lekko przeprojektowany grill. Model został również wyposażony w inne zderzaki, większy wlot powietrza i nowe felgi.

Kabina wyposażona jest w nową cyfrową deskę rozdzielczą, system multimedialny z ekranem dotykowym Uconnect 5 z obsługą Apple CarPlay, Android Auto i Amazon Alexa. Wnętrze może zostać spersonalizowane za pomocą skóry Nappa oraz elementów z włókna węglowego lub aluminium.

Kierowca ma dostęp do systemu nawigacji TomTom oraz autopilota Level 2. Przydatne opcje obejmują adaptacyjny tempomat, system kontroli zmęczenia, system monitorowania martwego pola, panoramiczną kamerę cofania i system hamowania awaryjnego.

Wiadomości na 22 marca Jeep prezentuje cztery SUV-y na "Wielkanocne Safari Wiadomości 11 marca Jeep zaprezentował flagowe SUV-y Wagoneer i Grand Wagoneer

Gama silników będzie obejmować jednostkę wysokoprężną o pojemności 1,6 litra, która rozwija moc 130 KM. Również klientom europejskim oferowany będzie silnik o pojemności 1,3 litra i mocy 130 lub 150 KM. Wreszcie, Jeep Compass otrzymał wersje hybrydowe o mocy 190 i 240 KM. Jeep Compass ma ulepszony układ kierowniczy i lżejsze, zmodernizowane amortyzatory.

Ceny samochodu nie zostały jeszcze ogłoszone. Wcześniej Jeep obiecał, że zaktualizowany Compass trafi do Rosji w czwartym kwartale tego roku. Na naszym rynku model przed stylizacją jest dostępny tylko z 2,4-litrowymi atmosferycznymi silnikami benzynowymi o pojemności 150 i 175 KM, dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów i napędem na wszystkie koła.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz