Honda prezentuje nowego Civica hatchbacka

Honda odtajniła następną generację modelu Civic hatchback. Samochód będzie produkowany w fabryce firmy w Greensburgu w stanie Indiana. Na razie Honda pokazała amerykańską i japońską wersję auta, ale w późniejszym terminie zadebiutuje również europejska modyfikacja modelu.

Design Civic hatchback nie różni się wiele od sedana o tej samej nazwie, który zadebiutował w kwietniu tego roku. Samochód otrzymał horyzontalnie zamontowane reflektory LED, podwójny grill i wydłużoną maskę. Pojemność przedziału bagażowego wynosi 452 litry.

W kabinie pięciodrzwiowej zamontowano oddzielny ekran multimedialny z ekranem o przekątnej 7,0 lub 9,0 cali, w zależności od konfiguracji. Kierowca ma do dyspozycji system audio Bose z 12 głośnikami oraz bezprzewodową stację ładowania smartfona. W najwyższych modyfikacjach samochód wyposażony jest w wirtualną deskę rozdzielczą.

Wnętrze nowej Hondy Civic

Nowy samochód zapożyczył gamę silników z tego samego sedana. Podstawowym silnikiem samochodu stała się 2,0-litrowa jednostka benzynowa o mocy 160 KM. Jako alternatywa oferowana będzie zmodyfikowana 1,5-litrowa "turbo czwórka", której odrzut został zwiększony ze 176 do 180 koni mechanicznych. Oba silniki pracują razem z wariatorem, w niektórych wersjach dostępny jest również sześciobiegowy "mechanik". W Europie hatchback będzie oferowany z hybrydowym układem napędowym, którego szczegóły są trzymane w tajemnicy.

Wiadomości od 29 kwietnia Honda prezentuje nowego Civica Jazdy próbne 2 lutego Honda opuszcza Rosję. Pożegnanie z firmą za pomocą zmodernizowanej CR-V

Nowy Civic wyposażony jest w zestaw systemów Honda Sensing, działających w oparciu o przednią kamerę i osiem sonarów, obejmuje on adaptacyjny tempomat, funkcję unikania kolizji, asystenta jazdy w korkach oraz system kontroli pasa ruchu.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Nowa Honda Civic Nowa Honda Civic Nowa Honda Civic Nowa Honda Civic Nowa kabina Honda Civic Wnętrze nowej Hondy Civic

Komentarze

Dodaj komentarz