Wielki Mur Chiński przynosi nowy pick-up do Rosji

Chińska firma Great Wall Motor, powracająca na rynek rosyjski jesienią 2020 roku, ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży nowego pick-upa Poer. Ceny pojazdu, dostępnego z bezalternatywnym silnikiem wysokoprężnym i w dwóch konfiguracjach, zaczynają się od 2 299 000 rubli (wersja Comfort).

Nazwa modelu, który "uosabia cechy mocnego i komfortowego pickupa" pochodzi od angielskiego słowa "Power". Great Wall jest wyposażony w 2,0-litrowy silnik turbodiesla, który rozwija moc 150 KM i moment obrotowy 400 Nm. Silnik współpracuje z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów ZF i układem napędu na wszystkie koła z możliwością dołączenia przedniej osi.

Oprócz tego wszystkiego, najwyższa wersja Premium pickup będzie wyposażona w elektroniczny system kontroli trakcji torque-on-demand, downshift i blokadę tylnego mechanizmu różnicowego. Taki pojazd będzie kosztował 2 449 000 rubli.

Wiadomości na 20 kwietnia Great Wall wprowadza na rynek dużego pickupa z turbodoładowanym silnikiem o mocy 354 KM Wiadomości 8 października 2020 r. Great Wall podaje cenę za nowy pickup dla Rosji

Poer pickupy będą dostępne u oficjalnych dealerów marki Haval (spółka zależna Great Wall), gdzie będą również serwisowane.

Chińska marka samochodowa Great Wall powróciła do Rosji jesienią 2020 roku po pięciu latach nieobecności na rynku krajowym. W październiku firma rozpoczęła sprzedaż pickupa Wingle 7 z podwójną kabiną, wyposażonego w 143-konny silnik wysokoprężny i sześciobiegową manualną skrzynię biegów. Pojazd posiada napęd na wszystkie koła z przekładnią Borg Warner i skrzynią biegów typu downshift z wymuszoną blokadą tylnego mechanizmu różnicowego. Ceny pick-upa zaczynają się od 1 799 000 RUB.

Komentarze

Dodaj komentarz