Pojawiły się pierwsze zdjęcia przeprojektowanej Kia Cerato

Kia przygotowuje tymczasowy restyling sedana K3, znanego na niektórych rynkach jako Forte, a w Rosji sprzedawanego jako Cerato. Pierwsze zdjęcia szpiegowskie nowego modelu, uchwycone bez kamuflażu, opublikował TheKoreanCarBlog.

Na zdjęciach widać, że Kia Cerato otrzyma zupełnie inną podwójną optykę przednią w stylu nowych modeli marki premium Genesis, a także zwężony grill i zmodernizowane zderzaki.

Ponadto, na zdjęciach można dostrzec nowe logo marki Kia, które zostało zaprezentowane na początku tego roku. Nowy emblemat z zazębiającymi się wielkimi literami zastępuje stary, który firma używała przez ponad ćwierć wieku, w niemal niezmienionej formie, od 1994 roku.

Zakłada się, że jako opcja do kabiny dostępna będzie wirtualna deska rozdzielcza, a także dotykowy wyświetlacz multimedialny, którego przekątna wzrośnie z 8 do 10 cali. Jeśli chodzi o linię silników, to może dodać nowy 1,5-litrowy silnik turbo o mocy 150 KM. Produkcja zmodernizowanego modelu rozpocznie się w maju.

Jazdy próbne 12 października 2018 r. Piękno przez dziedziczenie. Kia Cerato jazda próbna Wideo 8 kwietnia 2019 r. Utrzymać się przy życiu. Kia Cerato kontra Skoda Octavia

Obecna Kia Cerato jest w sprzedaży w Rosji od 2018 roku. Sedan jest dostępny z silnikami benzynowymi o pojemności 1,6 litra i 2,0 litra o mocy odpowiednio 128 KM i 150 KM. Pierwszy silnik współpracuje z sześciobiegową skrzynią manualną lub z automatem, natomiast mocniejszy połączony jest tylko z automatem.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz