Zaktualizowana Kia Soul po raz pierwszy sfotografowana na teście

TheKoreanCarBlog uzyskał pierwsze zdjęcia szpiegowskie przeprojektowanego kompaktowego crossovera Kia Soul. Samochód został zauważony podczas testów drogowych w Korei Południowej.

Wygląd zewnętrzny crossovera skrywa gruba warstwa kamuflażu, ale można przypuszczać, że w ramach restylingu Kia Soul otrzyma unowocześnione zderzaki, zmieniony grill i optykę z inną grafiką. Wnętrze ma otrzymać nowy kompleks multimedialny z powiększonym do 10,25 cala ekranem dotykowym, a także wirtualną deskę rozdzielczą.

Od strony technicznej, do gamy silników może zostać dodany nowy 1,6-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy z rodziny Smartstream ze zmiennymi fazami rozrządu zaworów.

Wiadomości na 21 kwietnia Kia wycofuje 147.000 crossoverów Seltos i Soul z powodu ryzyka pożaru Wiadomości 4 lutego. Kia podaje ceny crossovera Soul z nowymi opcjami

W tej chwili w Rosji Kia Soul jest dostępny z 1,6 litra benzyny atmosferycznej pojemności silnika 123 KM, a z 2,0 litra jednostki, dając 150 KM. Pierwszy silnik współpracuje z manualną skrzynią biegów lub sześciobiegowym "automatem", a drugi połączony jest tylko z automatyczną skrzynią biegów.

Również crossover posiada wersję sportową wyposażoną w 200-konną 1,6-litrową "turbo czwórkę", która współpracuje z siedmiobiegową, dwusprzęgłową, zrobotyzowaną skrzynią biegów. Ceny modelu wahają się od 1 289 900 RUB do 1 869 900 RUB.

Komentarze

Dodaj komentarz