Volkswagen ogłasza ceny Caddy nowej generacji na rynek rosyjski

Volkswagen rozpoczął w Rosji przyjmowanie zamówień na rodzinę samochodów użytkowych Caddy nowej generacji. Oficjalna strona niemieckiej marki informuje, że ceny samochodu zaczynają się od 1,9 mln rubli. Caddy można kupić w wersji cargo z krótkim lub długim rozstawem osi, a także w wersji osobowej.

Samochód wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1,6 litra. Moc urządzenia wynosi 110 koni mechanicznych. Silnik współpracuje z sześciostopniową skrzynią biegów.

Standardowy Caddy posiada przestrzeń ładunkową o pojemności 3,1 metra sześciennego. Wydłużona wersja tego modelu może przewozić do 3,7 metra sześciennego ładunku. Prześwit nowego modelu wynosi 16 centymetrów. Podstawowa wersja wyposażona jest w elektryczne szyby, klimatyzację oraz multimedia z kolorowym wyświetlaczem. Za dodatkową opłatą pojazd może być wyposażony w cyfrową deskę rozdzielczą, oświetlenie LED oraz zaawansowane systemy pomocy drogowej.

Wiadomości na 21 lutego 2020 r. Volkswagen prezentuje następną generację Caddy Wiadomości 1 kwietnia Volkswagen zapowiada premierę nowego Transportera i Amaroka

Nowy Volkswagen Caddy zbudowany na skalowalnym podwoziu MQB. Współczynnik oporu aerodynamicznego został zmniejszony z 0,33 do 0,30. Po zmianie generacji samochód jest dłuższy i szerszy od swojego poprzednika.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz