Volkswagen wprowadza na rynek terenową wersję nowego Caddy

Volkswagen zaprezentował nowy wariant użytkowego Caddy piątej generacji o nazwie PanAmericana, który jest przystosowany do lekkiej jazdy terenowej. Pojazd będzie dostępny w Europie zarówno w wersji osobowej, jak i towarowej.

Wersja PanAmericana różni się od standardowego modelu nielakierowanymi zderzakami, specjalnie zaprojektowanymi 17-calowymi kołami, poszerzeniami nadkoli i dodatkową ochroną dolnej części nadwozia.

Wewnątrz znajdują się fotele w jasnych kolorach, wielofunkcyjna skórzana kierownica i aluminiowe pedały.

Linia silników Caddy PanAmericana Volkswagena obejmuje 1,5-litrowy silnik benzynowy o mocy 115 KM oraz dwulitrowe diesle o mocy 102 i 122 KM sparowane z 6-biegową skrzynią manualną lub 7-zakresowym robotem dwusprzęgłowym. W Niemczech ceny Volkswagena Caddy PanAmericana zaczynają się od 31.714 EUR (około 2,7 mln RUB).

Wiadomości od 1 lipca Volkswagen rozpoczyna w Rosji przyjmowanie zamówień na nowego vana Caddy Wiadomości 21 lutego 2020 r. Volkswagen zaprezentował Caddy nowej generacji

Standardowy samochód dostawczy Volkswagen Caddy piątej generacji jest dostępny w Rosji, a przyjmowanie zamówień rozpocznie się w czerwcu 2021 roku. Ceny samochodu, dostępnego z silnikiem benzynowym o pojemności 1,6 litra i mocy 110 KM, zaczynają się od 1 935 200 rubli.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz