Sprzedaż crossovera vana Kia Carnival rozpoczęła się w Rosji

Kia ogłosiła rozpoczęcie sprzedaży w Rosji Carnivala czwartej generacji, który został zaprezentowany na targach Avtotor w Kaliningradzie. Ceny samochodu, dostępnego z dwoma silnikami do wyboru i w pięciu konfiguracjach, wahają się od 2 599 900 do 3 579 900 rubli.

Producent nazywa ten model GUV (Grand Utility Vehicle) lub "crossover", sugerując, że nowość łączy w sobie cechy minivana i crossovera.

W Rosji nowa Kia Carnival oferowana jest z 2,2-litrowym turbodieslem o mocy 199 KM, a jako alternatywa dostępna jest benzynowa, klimatyczna jednostka V6 o mocy 249 KM. Obie jednostki są sparowane z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów.

Na liście wyposażenia standardowego znajdziemy m.in. tempomat, tylny Parktronic, kamerę cofania, siedem poduszek powietrznych, przednie światła LED, klimatyzację oraz system multimedialny z ośmiocalowym ekranem dotykowym, obsługą Apple CarPlay i Android Auto.

Jazdy próbne 6 kwietnia Wakacje na życzenie. Kia Carnival jazda próbna minivanem Wiadomości 29 marca Kia ogłosiła ceny nowego minivana Carnival na rynek rosyjski

Starsze wersje modelu wyposażone są w projekcyjne reflektory LED, system monitorowania martwego pola, system zapobiegania kolizjom czołowym, wirtualną deskę rozdzielczą o przekątnej 12,3 cala, ekran systemu nawigacji o tej samej przekątnej, system audio firmy Bose oraz kamery cofania.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz