Masowa sprzedaż wyposażonej w smartfon Łady Granta rozpocznie się w sierpniu

W sierpniu 2021 roku samochody Lada Granta z nowym systemem telematycznym Lada Connect zaczną pojawiać się u dealerów w całej Rosji. Dotychczas takie pojazdy można było kupić tylko w wybranych regionach. Informuje o tym Lada.Online powołując się na własne źródło.

"W sierpniu 2021 roku planowana jest centralna dostawa pierwszej partii samochodów Granta z opcją Lada Connect" - sprecyzował jeden z dealerów w rozmowie z publikacją.

Zamówienia na samochody Granta z systemem Lada Connect, który umożliwia sterowanie niektórymi funkcjami za pomocą smartfona, zostały przyjęte pod koniec maja 2021 roku. Samochody zaczęły pojawiać się u dealerów w Moskwie i obwodzie moskiewskim, Sankt Petersburgu, obwodzie samarskim, Tatarstanie i obwodzie permskim.

Wiadomości 8 października 2018 r. Samochody marki Lada otrzymują system zdalnego sterowania Wiadomości 20 maja Avtovaz wymienił koszt podłączonej do smartfona Lady Granta

Specjalna aplikacja mobilna umożliwia np. zdalne odblokowanie drzwi, włączenie klimatyzacji, uruchomienie silnika, a także wysyłanie sygnałów świetlnych lub dźwiękowych.

Ponadto aplikacja umożliwia wyświetlanie na ekranie pojazdu takich informacji, jak poziom paliwa i akumulatora, usterki, a także informacje o stłuczkach lub holowaniu. Dodatkowa opłata za ten kompleks zaczyna się od 12 tysięcy rubli.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz