Lexus ogłasza cenę przeprojektowanego SUV-a GX 460 w Rosji

Lexus rozpoczął przyjmowanie zamówień w Rosji na zmodernizowanego SUV-a GX 460, który otrzymał unowocześnione wnętrze i multimedia. Ceny samochodów zaczynają się od 5 895 000 RUB.

Zdjęcie: Lexus

Rama SUV otrzymał system infotainment nowej generacji ze wsparciem dla Apple CarPlay i Android Auto, gdzie aplikacja Yandex.Navigator jest już dostępna.

Sterowanie systemem multimedialnym odbywa się za pomocą nowego 10,3-calowego wyświetlacza oraz za pomocą autorskiego panelu Remote Touch umieszczonego na tunelu środkowym.

Zmodernizowanego Lexusa GX 460 od poprzednika odróżnia także nowa jednostka sterująca systemem klimatyzacji. Wystrój wnętrza nadal charakteryzuje się zastosowaniem prawdziwej skóry i laserowo grawerowanych czarnych drewnianych elementów wykończeniowych.

Wiadomości na 21 stycznia 2020 r. Lexus GX został przygotowany do jazdy w terenie Jazdy próbne 20 kwietnia 2016 r. Miejsce w bagażniku. Jazda próbna Lexusem GX

Komponent techniczny SUV-a nie uległ żadnym zmianom. Model ten wyposażony jest w 4,6-litrowy silnik V8 rozwijający 296 KM i 438 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z 6-stopniową automatyczną skrzynią biegów, stałym napędem na wszystkie koła i dwuzakresową skrzynią biegów. Lexus GX 460 jest w stanie rozpędzić się do setki w 8,3 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 175 km na godzinę.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz