Nissan Note Aura mały hatchback dostanie sportową wersję

Nissan zaprezentował usportowioną wersję małego hatchbacka Note Aura, która jest przygotowywana przez studio Nismo. Samochód został udoskonalony zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym.

Zewnętrznie wersja Nismo różni się od standardowego wariantu bodykitem ze specjalnymi zderzakami, płytami na progach i wyrazistym spojlerem na drzwiach bagażnika. Wnętrze wykończone jest w dominujących kolorach czarnym i czerwonym, a cyfrowa deska rozdzielcza wyposażona jest w wirtualne pokrętła z różnymi grafikami. Jako opcja dostępne są sportowe fotele Recaro.

Jeśli chodzi o zmiany techniczne, eksperci zmodernizowali zawieszenie, zmniejszając prześwit i dodając nową elektronikę sterującą trybem kierowcy "Nismo", która poprawia reakcję na pedał gazu.

Wiadomości na 11 sierpnia Nissan zapowiada usportowioną wersję kompaktowego samochodu Note Aura Wiadomości 23 grudnia 2020 r. Nowy Nissan Note otrzyma napęd na wszystkie koła

Układ napędowy nie został zmieniony. Nissan Note Aura Nismo jest wyposażony w hybrydowy układ e-Power z 1,2-litrowym, 82-konnym silnikiem benzynowym, który służy wyłącznie jako generator ładujący akumulatory podczas jazdy. Jako jednostka napędowa pracuje silnik elektryczny o mocy 136 KM i momencie obrotowym 300 Nm.

Sprzedaż Nissana Note Aura Nismo, który będzie dostępny wyłącznie w Japonii, rozpocznie się jesienią. Ceny samochodów będą zaczynać się od około 3 milionów jenów (około 2 milionów rubli).

Komentarze

Dodaj komentarz