Infiniti ujawnia nowe produkty na rynek rosyjski

Japoński koncern Infiniti ujawnił swoje nadchodzące nowości na rynek rosyjski. Tak więc już niedługo Japończycy wprowadzą do sprzedaży crossovera QX55 w kształcie coupe, który pozycjonowany jest jako ideologiczny następca modelu FX. BMW X4 i Mercedes-Benz GLC Coupe to jedni z głównych konkurentów samochodu z napędem na wszystkie koła i silnikiem o mocy 249 KM.

Kolejną premierą dla Infiniti jest QX60 nowej generacji, który niedawno doczekał się wersji produkcyjnej. Tak jak dotychczas, samochód w wersji podstawowej będzie oferowany już z siedmiomiejscowym wnętrzem. Crossover wyposażony jest w dotychczasowy 3,5-litrowy, benzynowy silnik atmosferyczny V6 rozwijający 299 KM i 366 Nm momentu obrotowego. Jednocześnie wariator został zastąpiony przez 9-biegową automatyczną skrzynię biegów firmy ZF. Infiniti QX60 będzie dostępne zarówno z napędem na dwa koła, jak i na wszystkie koła.

Infiniti QX60

Ponadto, Infiniti poinformowało o sprzedaży na rynku rosyjskim w pierwszym kwartale tego roku. W ciągu trzech miesięcy Rosjanie kupili 650 japońskich samochodów. Liczba ta jest o 339% wyższa niż w tym samym okresie w 2020 r.

Nowe produkty 25 grudnia 2020 r. Wszystkie nowości samochodowe w Rosji w 2021 roku. Pełna tabela z datami Wiadomości 2 czerwca Odnowione Infiniti QX80 dotarło do Rosji

Najpopularniejszym modelem Infiniti w Rosji jest crossover QX50. W pierwszym kwartale Japończycy sprzedali na naszym rynku 298 takich samochodów (+366%). Crossover jest dostępny z jednym dwulitrowym silnikiem benzynowym z doładowaniem i zmiennym stopniem sprężania o mocy 249 KM. Silnik współpracuje z wariatorem i systemem napędu na wszystkie koła.

Drugie miejsce zajął terenowy QX80. 244 Rosjan (+314%) wybrało ten samochód. Na naszym rynku flagowy model oferowany jest z 5,6-litrowym silnikiem V8 o mocy 405 KM i 560 Nm momentu obrotowego. Silnik współpracuje z siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz