Yandex.Navigator pojawia się w Apple CarPlay i Android Auto

W "Yandex.Maps" i "Yandex.Navigator" dodano wsparcie dla interfejsów Apple CarPlay i Android Auto. Dzięki temu, kierowcy mogą teraz obsługiwać popularne aplikacje, w tym wskazówki dotyczące trasy, bezpośrednio na ekranach swoich samochodowych kompleksów multimedialnych.

"Możesz znaleźć adresy i organizacje, wybrać najlepsze trasy na podstawie korków. A także uzyskać podpowiedzi po drodze, z ostrzeżeniami o ograniczeniach prędkości i kamer działających nawet bez skonstruowanej trasy" - powiedział Yandex w oświadczeniu.

Kierowcy otrzymają dostęp do nowej funkcjonalności wraz z subskrypcją Yandex.Plus, która oznacza również dostęp do różnych aplikacji Yandex, w tym Muzyka i Benzyna.

Wiadomości od 29 lipca Lada Largus otrzymuje nowy system multimedialny z usługami Yandex Wiadomości 8 grudnia 2020 r. Yandex.Maps dodał nawigator dla kierowców

Asystent głosowy Alice, a także stacja benzynowa i usługi muzyczne, nie będą działać z ekranu głównego "ze względu na zasady platform CarPlay i Android Auto". Deweloperzy dodali jednak specjalny przycisk "Kontynuuj na telefonie", który pozwoli Ci przełączyć się z wyświetlacza samochodu na telefon, aby zapłacić za parkowanie, na przykład zbliżeniowo.

Komentarze

Dodaj komentarz