Genesis GV80 doczeka się luksusowej wersji 6-miejscowej. Pierwsze zdjęcie

Do końca 2021 roku Genesis (marka premium Hyundai'a) zaprezentuje nowy wariant swojego flagowego crossovera GV80 - z sześcioma miejscami. Pierwsze zdjęcia szpiegowskie samochodu zostały opublikowane przez TheKoreanCarBlog.

W dużym crossoverze zastosowano układ siedzeń 2+2+2, przy czym środkowy rząd zastąpiono dwoma w pełni oddzielnymi fotelikami dla dzieci. W szczególności pasażerowie drugiego rzędu będą mieli dostęp do dużego podłokietnika z dostępem do ustawień klimatyzacji, a także do indywidualnych ekranów dotykowych systemu infotainment.

Ponadto, według publikacji, 2022 Genesis GV80 otrzyma szereg ulepszeń, w tym zmodernizowany wyświetlacz projekcyjny i system nawigacji z rozszerzoną rzeczywistością. Sprzedaż ma się rozpocząć w trzecim kwartale tego roku.

Wideo 8 czerwca "Wygląda na 10 milionów". Co mówią o nowym Genesis GV80 Wiadomości 24 maja Genesis GV80 crossover dołącza do floty policji w Dubaju

Crossover Genesis GV80 jest w sprzedaży w Rosji od grudnia ubiegłego roku. Linia silników obejmuje 2,5-litrową, doładowaną, benzynową czwórkę o mocy 249 KM oraz 3,5-litrową jednostkę V6 twin-turbo (379 KM).

Crossover jest również dostępny z trzylitrowym silnikiem wysokoprężnym o mocy 249 KM. Wszystkie silniki współpracują z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów i systemem napędu na wszystkie koła. Ceny modelu zaczynają się od 4 500 000 RUB.

Komentarze

Dodaj komentarz