56 lat po wprowadzeniu na rynek Buchanki, jest ona teraz wyposażona w klimatyzację

UAZ postanowił po raz pierwszy wyposażyć Bukhankę w klimatyzację. Taką opcję otrzyma kamper Baikal, który jeszcze nie wszedł do produkcji. Firma ogłosiła to na swoim Instagramie. W stanowisku podkreślono, że chodzi o kontrolę klimatu wnętrza i przestrzeni mieszkalnej pojazdu.

Foto: instagram.com/ uazrussia

"Moduł wykorzystuje połączenie kilku systemów. Mianowicie, ogrzewanie cieczą, niezależna powietrzna nagrzewnica benzynowa oraz klimatyzacja" - wyszczególnia firma. Do sterowania całym kompleksem, jak również oświetleniem w kabinie służy pojedynczy panel z przyciskami dotykowymi i wskaźnikiem temperatury.

Firma podkreśliła, że kamper będzie produkowany w limitowanej serii i jest skierowany przede wszystkim do klientów europejskich. Ceny samochodu zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Wnętrze pojazdu wyposażone jest w rozkładaną kanapę. W razie potrzeby tylna kanapa odsuwa się, uwalniając przestronną przestrzeń ładunkową. Baikal może być również wyposażony w blat roboczy, kuchnię z wbudowanym zlewozmywakiem i baterią, lodówkę, przenośną kuchenkę i dwa 20-litrowe zbiorniki na wodę.

Wiadomości 24 maja Dom mobilny na bazie Bukhanki będzie produkowany seryjnie Wiadomości 24 maja Ultra-komfortowa "Bukhanka" za ₽3,1 mln jest wystawiona na sprzedaż w Berlinie

Samochód terenowy UAZ-452 to prawdziwy rosyjski długodystansowiec. Produkcja tego samochodu rozpoczęła się już w 1965 roku. Do dnia dzisiejszego produkcja tych maszyn jest kontynuowana, a model nie doczekał się w tym czasie znaczących zmian konstrukcyjnych i zewnętrznych.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz