SUV Toyota Fortuner ma nową wersję GR Sport

Toyota rozszerzyła swoją ofertę GR o samochody ze specjalnym wyposażeniem sportowym. Toyota GR Sport jest już dostępna w Indonezji dla SUV-a Fortuner.

Toyota Fortuner GR Sport różni się od standardowego modelu zmodyfikowanymi zderzakami z czarnym chromem, lekko zmodernizowanym grillem, dwukolorowymi 18-calowymi felgami i naklejkami na bokach nadwozia.

Siedzenia w kabinie zostały obszyte prawdziwą skórą. Na liście wyposażenia standardowego znalazły się m.in. kamery dookólne, bezprzewodowa stacja ładowania smartfonów, system informacyjno-rozrywkowy z 9-calowym ekranem dotykowym i obsługą gestów oraz opcjonalny monitor multimedialny dla pasażerów z tyłu.

Składnik techniczny pozostaje bez zmian. Toyota Fortuner GR Sport jest dostępna z 2,4-litrowym silnikiem turbodiesla o mocy 149 KM lub z 163-konnym silnikiem benzynowym o pojemności 2,7 litra. Oba silniki współpracują z sześciostopniową automatyczną skrzynią biegów i napędem na tylne koła. Ceny nowego modelu zaczynają się od 544 milionów rupii indonezyjskich (około 2,8 miliona rubli według aktualnego kursu wymiany).

Wiadomości na 11 stycznia Pojawiły się szczegóły dotyczące nowej Toyoty Fortuner Wideo 22 listopada 2017 r. Zigzag Luck. Jazda próbna Toyotą Fortuner

W Rosji Toyota Fortuner jest dostępna z silnikiem benzynowym o pojemności 2,7 litra i mocy 166 KM, współpracującym z pięciobiegową skrzynią manualną lub sześciobiegową automatyczną. Ponadto, SUV oferowany jest z 2,8-litrowym, 200-konnym silnikiem wysokoprężnym, współpracującym wyłącznie z automatyczną skrzynią biegów. Wszystkie pojazdy posiadają napęd na wszystkie koła. Ceny zaczynają się od znaku 2 825 000 rubli.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz