Nowy Volkswagen Transporter ma wersję sportową

Volkswagen zaprezentował usportowioną odmianę minivana Transportera nowej generacji o nazwie Sportline. Samochód otrzymał agresywne elementy nadwozia w stylu Golfa GTI hatchback.

Volkswagen Transporter ma zmodernizowane zawieszenie z prześwitem mniejszym o 30 mm. Do tego auto wyposażono w 18-calowe felgi aluminiowe w kolorze czarnym, mały tylny spojler, nowy przedni zderzak i metalowe nakładki na progach.

Wnętrze wyposażono w elementy wykończenia ze skóry Nappa, kamerę cofania, system informacyjno-rozrywkowy z nawigacją oraz adaptacyjny tempomat z funkcją automatycznego hamowania awaryjnego.

Wiadomości na 2 lipca 2020 r. Nowy Volkswagen Transporter i Multivan trafią do serwisów w Rosji Wiadomości 8 kwietnia 2019 r. Volkswagen zmodernizował furgonetkę Transporter

Volkswagen Transporter Sportline został wyposażony w dwulitrowy silnik turbodiesel o mocy 204 KM, współpracujący z siedmiobiegową, dwusprzęgłową, zrobotyzowaną skrzynią biegów. Silnik pozwala minivanowi przyspieszyć ze startu stojącego do "setki" w 8,9 sekundy.

Volkswagen Transporter Sportline będzie dostępny w Wielkiej Brytanii w cenie 42 940 funtów (około 4,4 mln rubli według aktualnego kursu wymiany).

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz