Nowa Honda CR-V zauważona podczas testów drogowych

Honda testuje na drogach następną generację crossovera CR-V, który ma zadebiutować w pierwszej połowie 2022 roku. Zdjęcia szpiegowskie prototypu testowego nowego modelu zostały opublikowane przez Carscoops.

Sądząc po zdjęciach, kolejna CR-V będzie różnić się od poprzednika dłuższą maską, a także proporcjami tyłu z pochyloną szybą tylnych drzwi i zwężoną optyką. Ponadto, możliwe jest, że crossover zapożyczy wiele rozwiązań konstrukcyjnych z bardziej kompaktowego HR-V nowej generacji. Wnętrze zostanie wykonane w jego stylu.

Po zmianie generacji auto zwiększy swoje rozmiary, ale nie wiadomo, czy nowa CR-V zachowa modyfikację z trzecim rzędem siedzeń.

Zgodnie z oczekiwaniami, w gamie silników znajdą się wyłącznie hybrydowe, benzynowo-elektryczne jednostki napędowe. Nie jest wykluczone, że w późniejszym czasie crossover będzie posiadał odmianę w pełni elektryczną.

Wiadomości od 28 czerwca Honda ogłosiła nowego crossovera opracowanego wspólnie z GM Wiadomości 18 lutego Honda zaprezentowała nowego crossovera HR-V

W Rosji Honda CR-V obecnej generacji jest obecnie dostępna z 2,0-litrowym silnikiem benzynowym o mocy 150 KM, a także z 2,4-litrową jednostką, która produkuje 186 KM. Ceny samochodów zaczynają się od 2 524 900 RUB.

Pod koniec 2020 roku Honda ogłosiła, że w 2022 roku przestanie dostarczać samochody do rosyjskich dealerów. Producent samochodów podkreślił jednak, że całkowite wycofanie się z rynku nie wchodzi w rachubę. Japończycy będą sprzedawać sprzęt motocyklowy i energetyczny, a także zajmować się obsługą posprzedażną samochodów.

Komentarze

Dodaj komentarz