Hyundai wprowadził na rynek minivana o wyglądzie nowego Tucsona

W Internecie pojawiły się zdjęcia nowego minivana Hyundai Custo, które wyciekły z chińskiego Ministerstwa Przemysłu i Technologii Informacyjnych. Serwis Motor1 opublikował zdjęcia modelu, którego premiera odbędzie się 19 kwietnia podczas Salonu Samochodowego w Szanghaju.

Przód Hyundai Custo przypomina crossovera Tucson czwartej generacji - ma podobną optykę przodu, światła do jazdy dziennej i osłonę chłodnicy z misternym wzorem. W pozostałych przypadkach nowością jest klasyczny minivan z wysokim dachem i przesuwanymi tylnymi drzwiami.

Hyundai Custo ma długość 4,950 mm, szerokość 1,850 mm i wysokość 1,734 mm, a rozstaw osi wynosi 3,055 milimetrów. Tak więc, Custo jest znacznie mniejszy niż nowy model Hyundai Staria globalnie zaprezentowany w połowie kwietnia.

Wiadomości od 13 kwietnia Nowy Hyundai Tucson ma rozszerzoną wersję z silnikiem o mocy 200 KM Wiadomości 13 kwietnia Hyundai Staria minivan zostanie sprowadzony do Rosji: wszystkie szczegóły

Ponadto, te dwa modele nie powinny konkurować ze sobą w ramach tej samej marki, ponieważ Custo jest przeznaczony wyłącznie dla Chin, podczas gdy Staria będzie sprzedawana na całym świecie.

Hyundai Custo jest napędzany przez 1,5-litrowy silnik turbo, który wytwarza 170 koni mechanicznych. Linia silników Starii obejmuje turbodiesla o mocy 177 KM i momencie obrotowym 431 Nm. Alternatywnie, dostępna będzie 3,5-litrowa jednostka benzynowa V6 o mocy 272 KM i momencie obrotowym 331 Nm.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz