Kia rozpoczyna testy przeprojektowanego ProCeda

Kia rozpoczęła przygotowania do przejściowego restylingu rodziny Ceed trzeciej generacji. Jednym z pierwszych przedstawicieli tej gamy, który zostanie zmodernizowany, będzie ProCeed kombi. TheKoreanCarBlog opublikował zdjęcia szpiegowskie samochodu.

Zauważony na drodze w Korei Południowej, samochód jest pokryty grubym kamuflażem, ale możemy założyć, że w ramach restylingu ProCeed otrzyma zmodernizowane zderzaki, zmodyfikowany grill i optykę z innymi grafikami. W kabinie może pojawić się nowy system infotainment z wyświetlaczem o przekątnej od 8 do 10,25 cala.

Jeśli chodzi o linię silników, może ona obejmować nowy 160-konny 1,5-litrowy turbo-czwórkę, który wkrótce zostanie dodany do rosyjskiej gamy Ceed hatchback (w Rosji moc będzie ograniczona do 150 KM). Wśród dostępnych skrzyń biegów znajdzie się innowacyjna iMT (Intelligent Manual Transmission), która sterowana jest bez użycia pedału sprzęgła.

Jazdy próbne 5 kwietnia 2020 r. Jazda próbna Kia ProCeed i Skoda Octavia. Akord upadku Jazdy próbne 6 maja 2019 r. Metoda prób i błędów. Jazda próbna Kia ProCeed

Obecna Kia ProCeed jest dostępna w Rosji z silnikiem doładowanym o pojemności 1,4 litra i mocy 140 KM, jak również z turbodoładowaniem o pojemności 1,6 litra i mocy 200 KM. Oba silniki połączone są z siedmiobiegowym, dwusprzęgłowym "robotem". Ceny kombi zaczynają się od 1 709 900 RUB (dla roku modelowego 2020).

Komentarze

Dodaj komentarz