Citroen ogłasza rosyjskie ceny na zmodernizowanego crossovera C3 Aircross

Citroen rozpoczął przyjmowanie zamówień w Rosji na zmodernizowanego crossovera C3 Aircross, którego Francuzi produkują od 2017 roku. Jak informuje serwis prasowy firmy, nowość będzie można nabyć w trzech konfiguracjach: Live, Feel i Shine. Ceny samochodu zaczynają się od 1.529.000 rubli.

Po restylingu kompaktowy crossover otrzymał znacznie zmienione nadwozie, zmodernizowane wnętrze i dodatkowe opcje. Citroen C3 Aircross różni się od swojego poprzednika tym, że ma całkowicie przeprojektowany przód z elementami samochodu koncepcyjnego CXperience wprowadzonego w 2016 roku. Zderzak, osłona chłodnicy i chromowane szewrony zostały zmienione i sięgają aż do reflektorów.

Wnętrze wyposażono w przeprojektowaną konsolę środkową, nowe fotele i 9-calowy dotykowy wyświetlacz multimedialny. Przydatne opcje obejmują wyświetlacz projekcyjny, system rozpoznawania znaków drogowych, automatyczne włączanie świateł mijania i drogowych, bezkluczykowe włączanie i wyłączanie silnika oraz wspomaganie parkowania.

Jazdy próbne 26 kwietnia Poduszka powietrzna. Test Citroena C5 Aircross na Instagramie Wiadomości 7 maja Citroen wprowadził na rynek samochód elektryczny o wartości 6 500 euro.

Linia silników nie uległa żadnym zmianom. W skład linii silnikowej crossovera wchodzą silniki PureTech rozwijające moc 82 KM i 110 KM. W ofercie znajduje się również wysokoprężna modyfikacja C3 Aircross z silnikiem HDi, który rozwija moc 92 KM. Skrzynia biegów jest manualna lub sześciozakresowa automatyczna.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz