Geely zapowiada nowe crossovery Atlas Pro na rynek rosyjski

Chińska firma Geely zaprezentowała pakiety wyposażenia nowego crossovera Atlas Pro przeznaczonego na rynek rosyjski, którego sprzedaż rozpocznie się w sierpniu 2021 roku. Samochód będzie dostępny w dwóch topowych wersjach - Flagship i Flagship+.

Wersja Flagship będzie wyposażona w reflektory w pełni LED-owe z systemem automatycznego sterowania światłami drogowymi, elektrycznie sterowaną klapę bagażnika, wykończenie wnętrza ekoskórą, system oświetlenia ambientowego z paletą 42 kolorów oraz fotel kierowcy z elektryczną regulacją w sześciu kierunkach. W wersji Flagship+ dodawany jest panoramiczny szyberdach z elektrycznie sterowaną szybą i funkcją automatycznego przyciemniania, antena w kształcie płetwy rekina oraz podświetlane osłony przeciwsłoneczne.

Niezależnie od wersji, crossover będzie wyposażony w sześć poduszek powietrznych, elektroniczny hamulec postojowy, system wspomagania ruszania i zjazdu, adaptacyjny tempomat, kamery wizyjne dookólne, system wykrywania znaków drogowych oraz funkcję utrzymywania pojazdu na pasie ruchu.

Wnętrze nowego Geely Atlas Pro

Ponadto, wszystkie samochody będą wyposażone w 7-calową cyfrową deskę rozdzielczą oraz system multimedialny z 12,3-calowym ekranem dotykowym.

Wiadomości na 9 czerwca Geely ujawniło specyfikację techniczną crossovera Atlas Pro przeznaczonego na rynek rosyjski Wiadomości 26 maja Geely zapowiedziało nowego crossovera dla Rosji

Geely Atlas Pro będzie napędzany przez 1,5-litrowy silnik benzynowy o mocy 170 KM. Jednostka ta będzie współpracować z siedmiobiegowym "robotem" z dwoma sprzęgłami i układem napędu na cztery koła. Kluczowym elementem nowości będzie 48V system EMS (Electric Motor Synergy) "soft-hybrid", dający 50 Nm dodatkowego momentu obrotowego. Wygładzi to efekty "turbo zatorów" i zapewni oszczędność paliwa do 15%. Geely powiedział, że będzie to pierwszy pojazd w segmencie masowym z taką technologią ("umiarkowana hybryda").

Rosyjska premiera nowego Geely Pro odbędzie się 28 czerwca, wtedy też zostaną ogłoszone ceny tego modelu. Sprzedaż crossovera rozpocznie się do końca sierpnia.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Wnętrze nowego Geely Atlas Pro Nowy Geely Atlas Pro

Komentarze

Dodaj komentarz