Jaguar ogłasza ceny rublowe dla przeprojektowanego XF

Jaguar rozpoczął przyjmowanie zamówień w Rosji na przeprojektowanego sedana XF na rok modelowy 2021. Ceny samochodu, dostępnego z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, zaczynają się od 4 451 000 RUB.

Odświeżony Jaguar XF sedan został zaprezentowany w październiku ubiegłego roku. Zmodernizowany model wyróżnia się inną osłoną chłodnicy, nowymi reflektorami ze światłami do jazdy dziennej w kształcie litery J w technologii LED oraz zmodernizowanymi zderzakami. Główną aktualizacją w kabinie było pojawienie się kompleksu multimedialnego z 11,4-calowym ekranem dotykowym, który okazał się prawie półtora raza większy od ekranu poprzednika.

W Rosji, zaktualizowany Jaguar XF jest dostępny z 199-konnym dwulitrowym silnikiem wysokoprężnym, jak również z jednostką benzynową o tej samej objętości, produkującą 249 KM. Wszystkie silniki współpracują z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów. Jednocześnie samochód z silnikiem wysokoprężnym posiada napęd na tylne koła, podczas gdy wersja benzynowa dostępna jest z napędem na cztery koła.

Podstawowe wyposażenie wersji S obejmuje widoczność dookoła, fotele przednie z 12-stopniową elektryczną regulacją, system multimedialny z monitorem o przekątnej 11,4 cala oraz 180-watowy system audio z ośmioma głośnikami.

Wiadomości na 6 października 2020 r. Jaguar XF odświeżony i wyposażony w dwa duże wyświetlacze samochodowe Jazdy próbne 19 maja 2020 r. Audi A6 vs Jaguar XF: wybór biznesowego sedana

Wyposażenie wariantu SE (od 4.944.000 rubli) uzupełnia kolumna kierownicy z elektryczną regulacją, 12,3-calowa wirtualna deska rozdzielcza, system bezkluczykowego otwierania drzwi, funkcja monitorowania martwego pola i wykrywania znaków drogowych.

Ponadto, sedan jest dostępny z pakietem R-Dynamic. Samochody te wyróżniają się wykończeniem wnętrza w hebanowej skórze, sportowymi przednimi fotelami, specjalnymi felgami i metalowymi nakładkami na progach.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz