Kia wprowadza na rynek rosyjski najbardziej luksusową wersję SUV-a Mohave

Kia ogłosiła rozpoczęcie rosyjskiej sprzedaży nowej wersji SUV ramki Mohave nazwie Premium + - z sześciomiejscowym wnętrzem, które będzie alternatywną modyfikację z siedmiu miejsc. Mohave Premium+ jest najdroższą z wersji dwumiejscowych.

Zdjęcie: Kia

Wersja ta różni się od wersji siedmiomiejscowej dwoma oddzielnymi, luksusowymi fotelami w drugim rzędzie, które zostały zamontowane razem ze standardową, trzyosobową kanapą. Fotele wyposażone są w podłokietniki o regulowanej wysokości i kącie nachylenia, trójstopniowe ogrzewanie i wentylację oraz dodatkowe uchwyty na kubki.

Kia twierdzi, że taki pojazd mógłby odpowiadać zarówno "rodzinom, które nie mają potrzeby posiadania siedmioosobowej kabiny", jak i ludziom biznesu.

Kia Mohave Premium+ jest napędzana 3,0-litrowym silnikiem wysokoprężnym V6 o mocy 248 KM, połączonym z ośmiobiegową skrzynią automatyczną i systemem napędu na wszystkie koła z przekładnią downshift.

Jazdy próbne 9 listopada 2020 r. Brickface. Jazda próbna nową Kia Mohave Wiadomości 6 września 2019 r. Cyfrowa deska rozdzielcza i zaawansowana technika: wszystko o nowej Kia Mohave

Sześciomiejscowy SUV kosztuje 4 299 900 RUB, czyli o 440 000 RUB więcej niż wersja podstawowa i o 20 000 RUB więcej niż poprzedni wariant Premium top.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz