Honda rejestruje logo dla off-roadowych wersji swoich modeli

Honda zarejestrowała logo dla nowej submarki Trailsport, pod którą Japończycy będą produkować najbardziej przystosowane do off-roadu specjalne wersje swoich modeli. Logo zostało odnalezione w edycji Motor1 amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Towarowych (USPTO).

Zdjęcie: Honda

O tym, że Honda zamierza produkować ekstremalne wersje swoich modeli zrobiło się głośno latem 2020 roku. Następnie japońska marka sporządziła wniosek o znak towarowy "Trailsport", pod którym można produkować jako samochody same w sobie, i specjalne wyposażenie dla nich.

Można się spodziewać, że z czasem Honda będzie miała najbardziej ekstremalne modyfikacje crossoverów CR-V, HR-V, Pilot, Passport, a także pickupa Ridgeline. Jak można się spodziewać, pojazdy te będą się różnić od wersji standardowych zmodyfikowanym zawieszeniem o zwiększonym prześwicie, dodatkowymi osłonami nadwozia, oponami terenowymi, a także innymi specjalnymi elementami i udoskonaleniami.

Wiadomości na 30 marca Subaru Outback ma najbardziej off-roadową wersję Wiadomości 18 lutego Honda zaprezentowała crossovera HR-V nowej generacji

Takie samochody zaczęła już produkować firma Subaru, która pod koniec marca wprowadziła najbardziej ekstremalną modyfikację kombi Outback o nazwie Wilderness Edition. Nowość otrzymała szereg specjalnych elementów i modyfikacji, których nie posiadają jeszcze inne modele japońskiej marki.

Uniwersalny, w szczególności, otrzymał znacznie zmodernizowane wzmocnione zawieszenie o zwiększonym skoku i prześwicie zwiększonym z 210 mm do 240 mm, oraz 17-calowe felgi aluminiowe z oponami terenowymi Yokohama Geolandar.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz