Kia rozpoczyna rosyjską sprzedaż przeprojektowanego Stingera

Kia rozpoczęła w Rosji sprzedaż zmodernizowanego modelu Stinger fastback. Według informacji prasowej koreańskiej marki (dostępnej na stronie Autonews.ru), samochód będzie można kupić w dziewięciu konfiguracjach. Ceny nowości wahają się od 2.409.900 do 3.799.900 rubli.

Samochód posiada zmodernizowaną optykę, nowy układ wydechowy oraz zmodernizowany system multimedialny z powiększonym do 10,25 cala wyświetlaczem, który zastąpił dotychczasowy 8 calowy ekran. Klient może wybrać wykończenie ze skóry Nappa, a także wykończenia z włókna węglowego lub aluminium.

Sportowy fastback jest dostępny z silnikiem T-GDi o pojemności 2,0 l. Jednostka dostępna jest w dwóch wariantach doładowania: 197 lub 247 KM. W gamie silników pojawił się również 3,3-litrowy silnik turbo V6 o mocy 370 KM.

Wiadomości od W dniu 2 marca Rosyjskie samochody Kia będą mogły łączyć się ze smartfonem Wiadomości 1 marca Kia rozpoczyna sprzedaż czterech zmodernizowanych modeli w Rosji

Obie jednostki współpracują z ośmiobiegową skrzynią automatyczną. Biegi można zmieniać za pomocą łopatek. Napęd dostępny jest w wersji z napędem na tył lub na wszystkie koła.

Mechaniczny mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu jest teraz dostępny w wielu wersjach zmodernizowanego Stingera, co zapewnia lepsze prowadzenie na śliskich lub nierównych drogach. Kierowca ma do dyspozycji system zapobiegający kolizjom krzyżowym i wspomagający utrzymanie pojazdu na pasie ruchu, funkcję monitorowania martwego pola oraz zaawansowany tempomat.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz