Nowy Ford Bronco i Bronco Sport sfotografowane bez kamuflażu

Zdjęcia nowego Forda Bronco i Bronco Sport SUV pojawiły się na forum internetowym Bronco6G. Zdjęcia zostały wykonane podczas oficjalnej sesji zdjęciowej na pustyni w Arizonie. Premiera pojazdów odbędzie się 9 lipca 2020 roku.

Zdjęcie: carscoops.com

Nowy SUV Forda, dla którego zostanie wskrzeszona nazwa Bronco, zostanie zbudowany na platformie T6 pochodzącej z pickupa Ranger. Samochód będzie napędzany 2,3-litrowym, doładowanym, czterocylindrowym silnikiem o mocy 270 KM i momencie obrotowym 420 Nm, połączonym z dziesięciobiegową automatyczną skrzynią biegów lub siedmiobiegową skrzynią manualną. Poza tym nie wykluczone jest pojawienie się modyfikacji z 2,7-litrowym V6 produkującym 325 KM.

Jeśli chodzi o mniej wymiarowe Bronco Sport, to będzie ono zbudowane na bazie crossovera Escape, który w Rosji był sprzedawany pod nazwą Kuga. Gama silników będzie obejmować 1,5-litrowy doładowany silnik trzycylindrowy, a także dwulitrową "turbo czwórkę".

Wiadomości na 15 czerwca 2020 r. Ford podaje datę premiery odrodzonego Bronco Wiadomości 1 czerwca 2020 r. Wideo: Ford Bronco testowany w warunkach off-road

Ford Bronco i Ford Bronco Sport mają wejść do sprzedaży na początku przyszłego roku. Pojazdy te będą montowane w fabryce w Michigan.

  • Ford opublikował pierwsze zdjęcie SUV-a Bronco

Komentarze

Dodaj komentarz