BMW zapowiada wprowadzenie na rynek modeli X5 M i X6 M

BMW rozpoczyna rosyjską sprzedaż crossoverów X5 M i X6 M BMW ogłosiło rozpoczęcie sprzedaży w Rosji nowych modeli BMW X5 M i BMW X6 M. Ceny sportowych crossoverów zaczynają się odpowiednio od 5 940 000 rubli i 6 220 000 rubli.

Samochody są wyposażone w nowy silnik o pojemności 4,4 litra z technologią M TwinPower Turbo. Moc silnika wynosi 575 KM i 750 Nm momentu obrotowego. Jednostka ta współpracuje z ośmiostopniową automatyczną skrzynią biegów M Steptronic oraz inteligentnym systemem napędu na wszystkie koła xDrive.

Crossover jest w stanie rozpędzić się do pierwszej setki w 4,2 sekundy. Zużycie paliwa w cyklu łączonym dla obu modeli wynosi 11,1 litra na 100 km. Klienci mogą wybierać pomiędzy dwoma wariantami adaptacyjnego zawieszenia - "Dynamic" i "Comfort".

Crossovery otrzymują reflektory LED dla świateł mijania i drogowych, światła przeciwmgielne LED, system automatycznego kierowania światłami drogowymi, 20-calowe felgi, tempomat adaptacyjny, a także system ostrzegania przed kolizją przy parkowaniu.


BMW X6 xDrive35i jest również dostępne w Rosji od 16 kwietnia w dwóch konfiguracjach. Ceny samochodu zaczynają się od 3 933 000 RUB.


Zdjęcie: BMW

Komentarze

Dodaj komentarz