Porsche ogłasza rosyjską cenę nowego 911 GTS

Porsche zaprezentowało wersję GTS modelu 911 siódmej generacji, która w wewnętrznej hierarchii modelu plasuje się pomiędzy wariantami 911 Carrera S i 911 Turbo. W Rosji rozpoczęto już przyjmowanie zamówień na nowość, dostępną w cenie 11 480 000 rubli.

Zewnętrznie Porsche 911 GTS różni się od innych wariantów czarnym dekorem nadwozia, specjalnym spojlerem, tarczami kół z lekkich stopów z centralnym mocowaniem oraz dwiema dyszami układu wydechowego. Nowość dostępna jest w nadwoziach coupe, kabriolet i targa, w wersjach z napędem na tył lub wszystkie koła.

Nowe Porsche 911 GTS jest napędzane podwójnie turbodoładowanym, rzędowym silnikiem sześciocylindrowym o pojemności 3,0 l, który generuje 480 KM i 570 Nm momentu obrotowego, czyli o 30 KM i 40 Nm więcej niż w 911 GTS poprzedniej generacji.

Wiadomości na 18 czerwca Porsche prezentuje nowy system multimedialny z Android Auto Wiadomości 16 czerwca Porsche podało rosyjską cenę nowej wersji supersamochodu 911 GT3

Jednostka ta współpracuje z 7-biegową skrzynią manualną lub 8-zakresowym robotem dwusprzęgłowym. Dla przykładu nowość z nadwoziem coupe i napędem na wszystkie koła pokonuje pierwszą "setkę" w 3,3 sekundy, czyli o 0,3 sekundy szybciej niż poprzednik.

Standardowe wyposażenie Porsche 911 GTS obejmuje adaptacyjne zawieszenie PASM z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami oraz obniżony o 10 mm prześwit. Ponadto, samochód można zamówić z pakietem Lightweight Design, zapewniającym lżejsze zawieranie umów. Waga samochodu sportowego zostanie zmniejszona o 25 kg dzięki brakowi tylnych siedzeń, sportowym przednim fotelom z ramą z włókna węglowego, lekkim szybom i kompaktowej baterii.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz