Hyundai prezentuje 11-miejscowego minivana o stylistyce statku kosmicznego

Hyundai zaprezentował minivana o nazwie Staria, który otrzymał, jak twierdzi producent, "wybiegający w przyszłość projekt nadwozia, który przypomina statek kosmiczny". Jest to pojazd produkcyjny, który będzie sprzedawany na rynku krajowym w Korei Południowej.

Cechami wyróżniającymi wygląd zewnętrzny Hyundaia Staria są nietypowe przednie światła z długim wąskim pasem LED, a także pionowe światła tylne z wzorem "pikseli" w stylu nowego samochodu elektrycznego Ioniq 5 oraz siatkowa osłona chłodnicy.

Hyundai Staria będzie dostępny w konfiguracji 11-, 9- i 7-miejscowej, a także w dwumiejscowej wersji komercyjnej. W wersji 7-miejscowej tylne siedzenia można pochylić za pomocą przycisku, natomiast w wersji 9-miejscowej siedzenia w drugim rzędzie można obrócić o 180 stopni, aby umożliwić pasażerom siedzenie naprzeciwko siebie.

Wiadomości na 17 marca Nowy futurystyczny minivan Hyundai'a odsłonięty przed premierą Wiadomości 11 marca Hyundai opublikował pierwsze zdjęcia futurystycznego minivana

Do dyspozycji kierowcy jest wirtualna deska rozdzielcza oraz 10,25-calowy wyświetlacz infotainment. Samochód nie posiada tradycyjnej dźwigni zmiany biegów - tryby pracy skrzyni przełączane są za pomocą przycisków, podobnie jak w dużym crossoverze Hyundai Palisade.

Parametry techniczne Hyundai Staria nie są jeszcze ujawnione, ale firma powiedziała, że zostaną one ujawnione do końca pierwszej połowy tego roku.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz