Subaru rozpoczyna sprzedaż przeprojektowanego modelu XV w Rosji

Subaru ogłosiło rozpoczęcie sprzedaży zmodernizowanego crossovera XV w Rosji. Według informacji prasowej japońskiej marki (dostępnej na stronie Autonews.ru), samochód będzie można kupić w trzech konfiguracjach: Safety ES, Elegance ES i Premium ES. Ceny samochodu zaczynają się od 2.459.000, 2.519.900 i 2.629.900 rub.

Po restylingu, crossover otrzymał minimalne zmiany w wyglądzie. Odświeżony XV ma nowe zderzaki, lekko zmodyfikowaną osłonę chłodnicy i nowe 20-calowe felgi. Samochód wyposażony jest również w zmodernizowane zawieszenie o poprawionej charakterystyce sprężyn i amortyzatorów.

Odświeżony crossover oferowany jest klientom z bezalternatywną, 150-konną jednostką o pojemności 2,0 litra. Silnik współpracuje z wariatorem i układem napędu na wszystkie koła. Podstawowy silnik o pojemności 1,6 litra został usunięty z gamy silników tego modelu.

Samochód jest oferowany z markowym pakietem bezpieczeństwa EyeSight Safety Plus. Obejmuje on: system automatycznego hamowania, adaptacyjny tempomat oraz system kontroli przyspieszenia w sytuacjach awaryjnych. Ponadto, Subaru XV wyposażone jest w systemy monitorowania martwego pola, wspomagania utrzymania pasa ruchu oraz oceny zmęczenia kierowcy.

Wiadomości na 3 marca Subaru ogłosiło cenę zmodernizowanego crossovera XV w Rosji Wiadomości 15 lutego Subaru stworzy nową submarkę dla SUV-ów

Subaru ma wprowadzić do Rosji w połowie 2021 roku kolejny nowy pojazd - Outback szóstej generacji, czyli kombi typu all-terrain, który został zaprezentowany wiosną 2019 roku. Według Stowarzyszenia Europejskich Przedsiębiorstw (AEB), Subaru sprzedało w lutym 523 pojazdy w Rosji. Liczba ta jest o 2% wyższa niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

Autonews.ru można teraz czytać na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz