Nowy Mercedes Klasy C w wersji off-road

Mercedes-Benz zaprezentował nową odmianę terenową Klasy C, przystosowaną do jazdy w terenie. Pojazd będzie miał swoją publiczną premierę podczas Salonu Samochodowego w Monachium na początku września.

Wariant All-Terrain różni się od standardowego kombi technicznie zmodyfikowanym zawieszeniem z powiększonymi zwrotnicami i zwiększonym o 40 mm prześwitem.

Ponadto, inżynierowie dodali dwa nowe tryby Dynamic Select: Offroad i Offroad+, dostosowujące elektronikę sterującą do jazdy po drogach o umiarkowanym lub dużym stopniu braku nawierzchni. Ponadto, wagon jest teraz wyposażony w system wspomagania ruszania pod górę (Hill Descent Assist).

Wiadomości od 21 maja Mercedes podaje rosyjskie ceny nowej Klasy C Wiadomości 23 lutego Mercedes zaprezentował nową Klasę C W206. Pełne dane

Gama silników obejmuje 2,0-litrowe jednostki benzynowe i wysokoprężne z 48-woltowym generatorem rozruchowym zapewniającym dodatkowy napęd elektryczny podczas ostrego przyspieszania. Pierwsza jednostka wytwarza moc 258 KM, a jednostka wysokoprężna 200 KM. Oba silniki współpracują z dziewięciobiegową automatyczną skrzynią biegów i układem napędu na wszystkie koła 4Matic, który rozdziela moment obrotowy pomiędzy osie w proporcji 45% i 55% na korzyść tylnych kół.

Europejska sprzedaż nowego Mercedesa-Benz Klasy C All-Terrain rozpocznie się przed końcem roku. Ceny terenowego kombi zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Autonews.ru można teraz czytać również na Telegramie.

Komentarze

Dodaj komentarz