Finansowanie producentów
20 grudnia 2017

Leasing Audi

Historia marki

Audi to jeden z najsłynniejszych niemieckich producentów samochodów osobowych, członek koncernu Volkswagen AG. Siedziba firmy mieści się w Bawarii (Ingolstadt). Historia marki swój początek ma w 1909 roku, kiedy to August Horch założył przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją luksusowych samochodów osobowych. Nazwa firmy pochodzi od łacińskiej transkrypcji nazwiska Horch (‘audi’ z łac. oznacza słuchaj).

W lipcu 1910 roku pierwszy samochód o nazwie Audi zjechał z taśmy produkcyjnej zakładu w Zwickau, w tym samym roku powstały również dwa czołowe modele marki: Audi Typ A 10/22 KM (16 kW) Sport – Phaeton oraz jego następca, Audi Typ B 10/28 KM.

 

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Audi

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

 

Leasing Audi

Audi jest sprawdzoną przez lata i cenioną przez kierowców marką, której zaufały już miliony. Największą popularnością cieszą się modele Audi A3, A4, A5, A6 oraz coraz modniejsze Audi Q3. Wszystkie z tych modeli można nabyć w ofercie leasingowej w niezwykle atrakcyjnych cenach. Leasing Audi jest dostępny nawet dla osób, które nie posiadają wkładu własnego. Możemy również liczyć na dopasowaną do indywidualnych potrzeb wysokość rat, minimum formalności, porady finansowe ekspertów branżowych oraz możliwość trwania umowy leasingowej nawet do 7 lat.

kokpit samochodu audi a4 b8 logo marki audi na samochodzie ślubnym

Działalność gospodarcza

Leasing wśród osób prowadzących działalność gospodarczą jest obecnie coraz popularniejszą formą finansowania samochodów. Przedsiębiorcy najczęściej wybierają modele Audi A3, A4, A5, A6, terenowe SUV Audi Q3, Q5 oraz Q7, decydując się przy tym najczęściej na pożyczkę leasingową lub leasing operacyjny. Większość firm oferuje leasing na Audi przy 1% wpłaty własnej lub bez wpłaty własnej, bez wymogu dokumentów finansowych w leasingu bankowym oraz nawet do 7 lat trwania umowy. Wystarczy wysłać jedno zapytanie ofertowe, aby otrzymać najlepsze propozycje bezpośrednio od firm leasingowych. Warto również skorzystać z kalkulatora leasingowego.

Kalkulator

Skorzystaj z kalkulatora leasingowego, aby poznać wstępne możliwości i parametry oferty leasingowej na najczęściej leasingowane marki samochodów Audi. Możesz również wysłać zapytanie ofertowe, a otrzymasz oferty leasingowe dostosowane do Twoich potrzeb bezpośrednio od leasingodawców.

 

Kalkulator raty miesięcznej Audi

 

Firmy leasingowe, specjalizujące się w marce Audi kuszą Klientów korzystnymi warunkami umów leasingowych. Najczęściej wśród ofert można spotkać się z takimi korzyściami jak: okres trwania umowy leasingowej nawet do 7 lat, uproszczona procedura na oświadczenie, brak wpłaty własnej lub wpłata własna od 1%, rata dopasowana do indywidualnych potrzeb, możliwość podwyższenia wartości wykupu oraz brak konieczności weksla na zabezpieczenie.

Zobacz

21 czerwca 2018

Lexus leasing

Historia marki Lexus to marka wywodząca się z japońskiego koncernu Toyota i od 1989 roku...
20 czerwca 2018

Mazda leasing

O marce Mazda Motor Corporation jest uznanym japońskim producentem aut osobowych. Siedziba...
19 czerwca 2018

Alfa Romeo leasing

Historia marki Alfa Romeo jest jednym z najsłynniejszych włoskich producentów luksusowych aut...
Co oferujemy naszym czytelnikom?

Kalkulator Leasingu – dzięki niemu poznasz orientacyjny koszt leasingu i wysokość miesięcznej raty

Poradnik leasingowy – porady ułatwiające wybór dobrej oferty i wiarygodnego leasingodawcy

Porównanie leasingów– operacyjny czy finansowy? Wynajem długoterminowy czy leasing?... z nami świat leasingów nie będzie miał już przed Tobą tajemnic

Kiedy możesz nie otrzymać leasingu? – wszystko, co warto wiedzieć o problemach z przyznaniem finansowania