Finansowanie producentów
29 grudnia 2017

Leasing Toyota

Toyota Motor Corporation, bo tak brzmi pełna nazwa marki japońskiego koncernu motoryzacyjnego, funkcjonuje od 28 sierpnia 1937 roku. Jednakże historia firmy zaczyna się znacznie wcześniej, bo w 1918 roku – wówczas Sakichi Toyoda stworzył firmę Toyoda Spinning and Weaving Co. Ltd. Razem z synem w 1924 r. zbudował automatyczny warsztat tkacki, a 2 lata później, w 1926 r. powstaje Toyoda Automatic Loom Works. Pobyt w Europie pod koniec lat 20-tych XX wieku zaowocował rosnącym zainteresowaniem Toyody branżą motoryzacyjną. To z kolei doprowadziło do stworzenia w warsztatach tkackich odcinka poświęconego samochodom (1933 r.). Jako pierwszy z taśmy produkcyjnej zjechał sześciocylindrowy silnik o pojemności 3.4 l. Sakichi Toyoda zdecydował się na sprzedaż praw patentowych do warsztatu tkackiego, a zdobyte w ten sposób środki zainwestował w Toyota Motor Corporation. W 1935 roku w koncernie stworzono pierwszy prototyp modelu Toyota A1, a od roku 1936 ruszyła produkcja modelu AA.

 

Oblicz wysokość raty za samochód Toyota

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

 

Warto wspomnieć, że Toyota jest oficjalnym sponsorem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego oraz Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego do roku 2020.

Toyota dla biznesu i klientów prywatnych

Toyota jest cenioną marką zarówno wśród Klientów biznesowych, korporacyjnych, jak i wśród Klientów prywatnych. Modele samochodów Toyoty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a sama firma utrzymuje się od lat w czołówce flotowych polskich marek, co dodatkowo potwierdzają regularnie zajmowane wysokie miejsca w plebiscytach i konkursach branżowych. Toyota doskonale obserwuje zmieniające się na rynku trendy i stara się sprostać oczekiwaniom Klientów, wprowadzając innowacyjne i atrakcyjne modele do swojej oferty – adresowane zarówno dla dużych jak i mniejszych firm. Modele samochodów Toyoty od lat wiodą w rankingach zadowolenia Klientów i bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne jednostki badania opinii na całym świecie.

Oferta

Największym powodzeniem wśród leasingowanych modeli Toyoty cieszą się Toyota Auris, Yaris, Avensis, Aygo i RAV4. Najczęściej są finansowane na zasadach pożyczki leasingowej lub leasingu operacyjnego – dotyczy to zarówno modeli nowych, jak i używanych.

wnętrze i kierownica samochodu toyota toyota harrier nowy model

Warunki leasingu są indywidualnie dobierane do potrzeb Klienta i mogą obejmować między innymi: czas trwania leasingu nawet do 7 lat bez dokumentów finansowych, 0% wkładu własnego, uproszczoną procedurę na oświadczenie czy możliwość podwyższenia wartości wykupu.

 

Kalkulator raty miesięcznej Toyota

 

Leasing Toyoty dla firm

Toyota jest niezwykle popularną i często wybieraną jako samochód firmowy marką. Na taką renomę firma pracowała przez lata i zawdzięcza to m.in. czynnikom takim jak: niskie zużycie paliwa, relatywnie mała awaryjność pojazdów, atrakcyjne wyposażenie, elastyczne opcje finansowania oraz wysoka wartość odsprzedaży. Oczywiście przed podjęciem decyzji o finansowaniu samochodu firmowego w ramach leasingu warto przeanalizować wszystkie koszty z tym związane – nie tylko cenę zaoferowaną przed leasingodawcę, ale również koszty paliwa, serwisowania czy ubezpieczenia. Warto również skorzystać z kalkulatora finansowego, który pomoże nam poznać wstępne warunki planowanej inwestycji.

Zobacz

21 czerwca 2018

Lexus leasing

Historia marki Lexus to marka wywodząca się z japońskiego koncernu Toyota i od 1989 roku...
20 czerwca 2018

Mazda leasing

O marce Mazda Motor Corporation jest uznanym japońskim producentem aut osobowych. Siedziba...
19 czerwca 2018

Alfa Romeo leasing

Historia marki Alfa Romeo jest jednym z najsłynniejszych włoskich producentów luksusowych aut...
Finansowanie producentów
Co oferujemy naszym czytelnikom?

Kalkulator Leasingu – dzięki niemu poznasz orientacyjny koszt leasingu i wysokość miesięcznej raty

Poradnik leasingowy – porady ułatwiające wybór dobrej oferty i wiarygodnego leasingodawcy

Porównanie leasingów– operacyjny czy finansowy? Wynajem długoterminowy czy leasing?... z nami świat leasingów nie będzie miał już przed Tobą tajemnic

Kiedy możesz nie otrzymać leasingu? – wszystko, co warto wiedzieć o problemach z przyznaniem finansowania