Finansowanie producentów
29 listopada 2017

Leasing Fiat

Fiat – z ziemi włoskiej do Polski

Fiat S.p.A., czyli najsłynniejszy włoski koncern motoryzacyjny z siedzibą w Turynie, którego założycielem był Giovani Agnelli. Fiat powstał 11.07.1899 r., a w 2014 roku, w efekcie połączenia z amerykańskim koncernem, został przekształcony w koncern Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

 

Oblicz wysokość raty za Twój samochód marki Fiat

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

 

Fiat w Polsce

Polska historia marki Fiat rozpoczęła się w 1921 roku w Warszawie, kiedy to rozpoczęto budowę fabryki samochodów. Inwestycja została przerwana, gdyż priorytet postawiono na stacje obsługi pojazdów Fiata. Od 1931 roku, na podstawie umowy licencyjnej, w Państwowych Zakładach Inżynierii w Warszawie montowane były modele Fiata 508 i 621. Natomiast 22 grudnia 1965 r. podpisano umowę licencyjną między Fiatem a Motoimportem i zgodnie z nią w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu ruszyła produkcja Fiata 125p – nowoczesnego na owe czasy samochodu osobowego, bazującego na modelu Fiata 125. Masowa produkcja ruszyła w 1967 roku, a w 1973 roku w Fabryce Samochodów Małolitrażowych w Tychach i Bielsku-Białej zaczęto produkcję modelu 126p. W roku 1992 powstała spółka Fiat Auto Poland.

fiat 126p - potocznie nazywany maluchem fiat 500

Leasing Fiata

Leasing samochodów Fiat cieszy się niesłabnącą popularnością, szczególnie marki Fiat 500, Fiat Tipo, Fiat Doblo, Fiat Freemont oraz Fiat Ducato. Samochody dostawcze Fiata to niekwestionowany numer jeden na polskim rynku, jeśli chodzi o ilość zakupów aut do 3,6 tony.

Do najbardziej rozpowszechnionych form finansowania samochodów w firmach należy bankowy leasing samochodowy. Najczęściej leasingobiorcy korzystają z leasingu operacyjnego na Fiata. Leasingodawcy kuszą ofertami Leasingu na Fiata między innymi od 0% wkładu własnego.

Kalkulator rat leasingowych Fiata

Profesjonalny kalkulator leasingowy pozwoli na oszacowanie i rozeznanie w oferowanych parametrach leasingu Fiata i długoterminowego wynajmu Fiata. Wystarczy wysłać zapytanie, a doradca oddzwoni i prześlę ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Kalkulator leasingu pozwala również na samodzielne oszacowanie różnych wariantów i kosztów leasingu Fiata.

 

Kalkulator raty miesięcznej Fiat

 

Leasing Ducato

Jedną z najpowszechniej wybieranych marek samochodów dostawczych w Polsce jest Fiat Ducato. Z pewnością wynika to z licznych walorów tej marki: duża pakowność i właściwości jezdne idące w parze z atrakcyjną ceną. Leasing Fiata Ducato zdecydowanie się opłaca – sprawdź ofertę firm leasingowych.

kierownica fiata bravo 2

Leasing Fiata – oferta leasingowa

Leasingodawcy przedstawiają Klientom szeroki wachlarz ofert leasingu Fiata na najpopularniejsze modele tej marki: Fiat Ducato, Fiat 500, Fiat Doblo, Fiat Tipo oraz Fiat Freemont. Marki te należą do najczęściej wybieranych wśród kierowców, a decydując się na profesjonalnych doradców mamy pewność otrzymania umowy maksymalnie dopasowanej do naszych potrzeb. Najczęściej możemy liczyć na leasing samochodowy z uproszczoną dokumentacją, co w praktyce przekłada się na szybsze i prostsze sfinalizowanie niezbędnych formalności. Ponadto, możemy również mieć zapewnione 0% wkładu własnego, co zdecydowanie docenią wszyscy przedsiębiorcy. Kolejnymi bardzo popularnymi punktami ofert leasingowych w przypadku leasingu Fiata są: aż 7-letni okres leasingowania oraz możliwe podwyższenie wartości wykupu przedmiotu leasingu.

Zobacz

6 grudnia 2017

Leasing Audi

Historia marki Audi to jeden z najsłynniejszych niemieckich producentów samochodów osobowych...
6 grudnia 2017

Leasing samochodów BMW

BMW (Bayerische Motoren Werke) to znany niemiecki koncern motoryzacyjny, działający od 1916 roku...
6 grudnia 2017

Leasing Toyota

new ApWidget({ creation_key: "nbmRsJsb", ad_surface_key: "3u8VkHPx", label: "" }); Toyota Motor...
Finansowanie producentów
Co oferujemy naszym czytelnikom?

Kalkulator Leasingu – dzięki niemu poznasz orientacyjny koszt leasingu i wysokość miesięcznej raty

Poradnik leasingowy – porady ułatwiające wybór dobrej oferty i wiarygodnego leasingodawcy

Porównanie leasingów – operacyjny czy finansowy? Wynajem długoterminowy czy leasing?... z nami świat leasingów nie będzie miał już przed Tobą tajemnic

Zanim podpiszesz umowę – wszystko, co warto wiedzieć i o co zapytać przed podpisaniem umowy leasingowej