Finansowanie producentów
12 czerwca 2018

Peugeot leasing

Peugeot – historia marki

Peugeot to słynna francuska marka samochodów osobowych i dostawczych, ale również rowerów, motocykli i skuterów. Firma powstała w 1810 roku, natomiast w chwili obecnej Peugeot i Citroën tworzą koncern PSA.

Historia marki rozpoczyna się w 1810 roku, kiedy to z inicjatywy Jean’a Pierre Peugeot powstały zakłady mechaniczne w Sochaux koło Miluzy. Z kolei pod koniec stulecia (1886) Armand i Eugéne Peugeot otworzyli firmę „Les Fils de Peugeot Frères”, zajmującą się produkcją rowerów. Wnuk Jeana Pierre'a, inżynier Armand Peugeot, zainicjował przebranżowienie rodzinnego biznesu i od tego momentu Peugeot zajął się automobilami. Pierwszy model, wyposażony w silnik parowy, ujrzał światło dzienne w 1889 roku. Jednak strzałem w dziesiątkę okazał się dopiero model z silnikiem spalinowym Daimlera, który zjechał z taśmy w 1891 roku. Pierwszy motocykl marki Peugeot powstał w 1903 r., a pierwszy model samochodu ciężarowego w 1912 r. Wtedy również powstał jeden z największych zakładów w Sochaux, działający z powodzeniem do dziś. Obecnie koncern może się poszczycić 24 zakładami produkcyjnymi na całym świecie. Warto dodać, że Peugeot oprócz samochodów produkuje także rowery i motorowery oraz elektronarzędzia profesjonalne i amatorskie.

Oblicz wysokość raty za Twój samochód Peugeot

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Peugeot leasing – oferta

Peugeot zachęca klientów leasingowych bogatą ofertą, której podstawowe punkty to: atrakcyjne oprocentowanie ze stałą lub zmienną stopą, okres trwania umowy 24-60 miesięcy, wpłata inicjalna od 1 zł do 45% ceny pojazdu, elastyczna oferta dotycząca wykupu, podgląd i wydruk faktur za czynsze leasingowe na portalu internetowym, a także informowanie za pośrednictwem SMS o wystawieniu nowej faktury.

Peugeot oferuje również kilka programów finansowania, wśród nich:

  • leasing operacyjny na samochody nowe i używane (okres 24- 60 miesięcy) z wartością wykupu ustalaną na życzenie klienta;
  • ‘Profit Leasing’ - oferta z podwyższonymi początkowymi czynszami leasingowymi, dla Klientów, którym zależy na wysokich kosztach;
  • ‘Perfect Drive’ – program gwarantujący odkupienie samochodu przez importera, za przewidywaną wartość rynkową, która jest ustalana w momencie zawarcia umowy.

Kalkulator raty miesięcznej za samochód Peugeot

Peugeot leasing, w trosce o swoich leasingobiorców podkreśla, że szanując czas i dbając o ich bezpieczeństwo zapewnia realizację wszelkich formalności w jednym miejscu, minimum formalności z możliwością zawarcia procedury uproszczonej, rozpatrzenie wniosku w ciągu godziny od aplikacji, korzystne warunki ubezpieczenia oraz serwis finansowy u każdego autoryzowanego dealera.

Decydując się na zawarcie umowy leasingowej Klienci Peugot mają również możliwość wyboru spośród szerokiej oferty, do której zalicza się: ubezpieczenie komunikacyjne, opłata przygotowawcza, dodatkowe akcesoria do auta. Dodatkowo, za uiszczeniem miesięcznej opłaty abonamentowej Peugeot zapewnia: ubezpieczenie spłaty finansowania, ubezpieczenie straty finansowej, ubezpieczenie wypadkowe, ubezpieczenie assistance oraz kontrakty serwisowe Peugeot. Miesięczny abonament nie wiąże się z doliczeniem składki za wybrany przez klienta produkt do kwoty finansowej, co nie generuje naliczania odsetek, a tym samym nie naraża leasingobiorcy na dodatkowe koszty.

peugeot 308 leasing

Zobacz

21 czerwca 2018

Lexus leasing

Historia marki Lexus to marka wywodząca się z japońskiego koncernu Toyota i od 1989 roku...
20 czerwca 2018

Mazda leasing

O marce Mazda Motor Corporation jest uznanym japońskim producentem aut osobowych. Siedziba...
19 czerwca 2018

Alfa Romeo leasing

Historia marki Alfa Romeo jest jednym z najsłynniejszych włoskich producentów luksusowych aut...
Finansowanie producentów
Co oferujemy naszym czytelnikom?

Kalkulator Leasingu – dzięki niemu poznasz orientacyjny koszt leasingu i wysokość miesięcznej raty

Poradnik leasingowy – porady ułatwiające wybór dobrej oferty i wiarygodnego leasingodawcy

Porównanie leasingów– operacyjny czy finansowy? Wynajem długoterminowy czy leasing?... z nami świat leasingów nie będzie miał już przed Tobą tajemnic

Kiedy możesz nie otrzymać leasingu? – wszystko, co warto wiedzieć o problemach z przyznaniem finansowania