Finansowanie producentów
4 czerwca 2018

Fiat abonament

Fiat w abonamencie – dla kogo kultowa marka na polskim rynku?

Oferta Fiata, dotycząca samochodu w abonamencie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich klientów (zarówno firmowych jak i indywidualnych), chcących użytkować nowy samochód i finansować go na podstawie stałej comiesięcznej opłaty. Klienci Fiata mają do wyboru nowe auto na okres roku lub 23 miesięcy. Abonament obejmuje większość wydatków, wynikających ze standardowej obsługi technicznej samochodu (przeglądy techniczne, serwis, ubezpieczenie AC/OC/NW), natomiast w gestii klientów zostają opłaty eksploatacyjne (paliwo, płyn do spryskiwaczy itp.).

Zasady użytkowania

Decydując się na Fiata w abonamencie klienci zobowiązani są do comiesięcznej opłaty (równej, bez dodatkowych kosztów), mają do wyboru wpłatę własną w wysokości od 0 do 10%, a koszt trwania umowy abonamentowej wynosi od 12 do 23 miesięcy zarówno dla klientów firmowych jak i indywidualnych. Dodatkowo, abonament Fiata określa dwa limity przebiegu (do 12 000 km i do 25 000 km). Warto również podkreślić, że wszystkie koszty są uwzględnione w abonamencie (także ubezpieczenie AC/OC/NW), tak więc nie należy obawiać się niespodziewanych opłat.

Co po zakończeniu umowy abonamentu?

Po zakończeniu trwania umowy klienci mają kilka opcji do wyboru: mogą wymienić samochód na nowy i zawrzeć kolejną umowę, odkupić dotychczas użytkowane auto i cieszyć się nim już bez umów bądź zwrócić abonamentowy samochód i iść dalej swoją motoryzacyjną drogą, rezygnując z programu Fiata.

Jakie są korzyści z abonamentu Fiata?

Fiat oferuje swoim klientom multum korzyści, niczym Święty Mikołaj grzecznym dzieciom… Przede wszystkim to oczywiście zupełnie nowy samochód, co już samo w sobie mogłoby stanowić korzyść w pełni zaspokajającą oczekiwania wielu użytkowników. Ale to nie koniec, dodatkowo bowiem klienci otrzymują: brak dodatkowych opłat, kompleksową obsługę serwisową w ASO Fiat, a także ubezpieczenie OC/AC/NW. Nieco mniej namacalna korzyść (ale bezcenna!), wynikająca z abonamentu Fiata to ogromna oszczędność czasu – nie będziemy już budzić się w środku nocy, dręczeni koszmarem nieopłaconego ubezpieczenia czy konieczności wykonania przeglądu. Te koszty pokrywa comiesięczny stały abonament, a my ‘martwimy’ się wyłącznie o przyjemność z jazdy, tankowanie i uzupełnianie płynu do spryskiwaczy. Po zakończeniu okresu umowy abonamentowej można zdecydować się na kolejny abonament i cieszyć się innym nowym modelem Fiata.

Modele Fiata dostępne w abonamencie

Do wyboru Klientów Fiat oddaje szereg modeli.

Fiat Tipo

Fiat Tipo abonament

Fiat Tipo Sedan

Fiat Tipo Sedan abonament

Fiat Tipo Station Wagon

Fiat Tipo Station Wagon abonament

Fiat 500

Fiat 500 abonament

Fiat 500L

Fiat 500L abonament

Fiat 500X

Fiat 500X abonament

Fiat Qubo

Fiat Qubo abonament

Zdjęcia modeli samochodów pochodzą ze strony: www.fiatabonament.pl

Zobacz

21 czerwca 2018

Lexus leasing

Historia marki Lexus to marka wywodząca się z japońskiego koncernu Toyota i od 1989 roku...
20 czerwca 2018

Mazda leasing

O marce Mazda Motor Corporation jest uznanym japońskim producentem aut osobowych. Siedziba...
19 czerwca 2018

Alfa Romeo leasing

Historia marki Alfa Romeo jest jednym z najsłynniejszych włoskich producentów luksusowych aut...
Porównanie leasingów
Co oferujemy naszym czytelnikom?

Kalkulator Leasingu – dzięki niemu poznasz orientacyjny koszt leasingu i wysokość miesięcznej raty

Poradnik leasingowy – porady ułatwiające wybór dobrej oferty i wiarygodnego leasingodawcy

Porównanie leasingów– operacyjny czy finansowy? Wynajem długoterminowy czy leasing?... z nami świat leasingów nie będzie miał już przed Tobą tajemnic

Kiedy możesz nie otrzymać leasingu? – wszystko, co warto wiedzieć o problemach z przyznaniem finansowania