Finansowanie producentów
9 maja 2018

Millenium leasing

​Millenium leasing to jedna z pierwszych i zarazem najdłużej istniejących na polskim rynku firm leasingowych. Początki działalności sięgają roku 1991, kiedy to powstała BEL Leasing. W roku 2006 przemianowana na Millenium Leasing sp. z o.o. i przynależna do grupy kapitałowej Banku Millennium działa do dziś, zapewniając klientom jakość, wiarygodność oferowanych usług, a także bezpieczeństwo transakcji.

Millenium leasing działa na wielu płaszczyznach, oferując leasing operacyjny, finansowy oraz wynajem pojazdów. Umową leasingową mogą być objęte środki transportu (samochody osobowe, transport ciężki, transport szynowy i morski) oraz maszyny i urządzenia (maszyny przemysłowe, drogowe i budowlane). Firma gwarantuje leasingobiorcom uproszczone procedury, minimum formalności i innowacyjność.

Środki transportu w ofercie Millenium leasing

Jeśli chodzi o środki transportu w ramach umowy z Millenium Leasing, klienci mają do wyboru samochody osobowe, transport ciężki, transport szynowy i morski, a także inne pojazdy.

Oblicz wysokość raty za Twój samochód z Millenium leasing

Kalkulator Poproś o oferty od firm leasingowych

Samochody osobowe

Firma proponuje leasing aut w atrakcyjnych warunkach: opłata wstępna od 0%, do wyboru waluta PLN lub EUR, możliwość leasingu operacyjnego i finansowego, samochody nowe lub używane. Ponadto, firma oferuje atrakcyjne warunki ubezpieczeń, a także tzw. usługę AUTOKOMFORT+, dzięki której klienci otrzymują możliwość hurtowych zakupów części do pojazdów oraz usług serwisowych na terenie całego kraju na preferencyjnych warunkach.

samochody osobowe millenium leasing

Transport ciężki

Millenium leasing oferuje umowy na finansowanie pojazdów transportu ciężkiego, w tym ciągników siodłowych i naczep. Proponowane warunki uwzględniają opłatę wstępną od 0%, obowiązującą walutę PLN lub EUR, do wyboru leasingi operacyjny i finansowy, umowę leasingową na ciągniki nowe i używane, a ponadto: warunki zindywidualizowane do potrzeb Klienta, atrakcyjne warunki ubezpieczenia i ubezpieczenia wieloletniego.

Transport szynowy i morski

Millenium leasing obejmuje swoją działalnością również finansowanie pojazdów transportu szynowego. Każda oferta zazwyczaj jest dopasowywana do indywidualnych potrzeb Klienta i może obejmować: opłatę początkową od 0%, okres trwania umowy do 60 miesięcy, leasing operacyjny i finansowy w złotówkach bądź euro, a także atrakcyjne warunki ubezpieczenia.

transport ciezki milleniumtransport morski millenium

Inne pojazdy

Millenium leasing zajmuje się finansowaniem również innych pojazdów, takich jak np.: autobusów, wywrotek, ciągników rolniczych czy motocykli. Umową leasingową mogą być objęte także pojazdy specjalistyczne (karetki, śmieciarki, wozy asenizacyjne).

Kalkulator raty miesięcznej

Maszyny i urządzenia w ofercie Millenium leasing

Szukając sprzętu odpowiedniego dla wymogów swojej branży Klienci Millenium leasing mają do wyboru leasing maszyn niezbędnych w: obróbce metalu, przetwórstwie tworzyw sztucznych, piekarstwie i cukiernictwie, medycynie i stomatologii, poligrafii, obróbce drewna czy maszyn leśnych. Do zalet tego typu ofert Millennium Leasing trzeba zaliczyć: opłatę wstępną od 0%, wybór waluty (PLN, EUR), stałą i zmienną stopę procentową, maszyny nowe i używane, harmonogram rat dostosowany do sezonowości oraz korzystne warunki ubezpieczenia.

Maszyny drogowe i budowlane

Millenium leasing zajmuje się także finansowaniem maszyn budowlanych i drogowych, takich jak: koparko-ładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki kołowe, minikoparki, frezarki do asfaltu, walce, rozściełacze asfaltu i betonu, wytwórnie mas bitumicznych i węzły betoniarskie czy remontery drogowe.

maszyny budowlane millenium leasing

Zobacz

16 maja 2018

Audi Perfect Lease

Audi Perfect Lease to innowacyjny program finansowania samochodów Audi przeznaczony dla...
14 maja 2018

Volkswagen leasing

Volkswagen – historia marki Volkswagen to marka samochodów, które od 1937 roku...
4 maja 2018

Kia leasing

Kia - historia marki Kia Motors to południowokoreańskie przedsiębiorstwo motoryzacyjne...
Przedsiębiorstwa udzielające leasingów
Co oferujemy naszym czytelnikom?

Kalkulator Leasingu – dzięki niemu poznasz orientacyjny koszt leasingu i wysokość miesięcznej raty

Poradnik leasingowy – porady ułatwiające wybór dobrej oferty i wiarygodnego leasingodawcy

Porównanie leasingów– operacyjny czy finansowy? Wynajem długoterminowy czy leasing?... z nami świat leasingów nie będzie miał już przed Tobą tajemnic

Kiedy możesz nie otrzymać leasingu? – wszystko, co warto wiedzieć o problemach z przyznaniem finansowania